5 marzec 2024
Przedszkole Publiczne nr 8 w Strzelcach Opolskich spotkało niezwykłe wyróżnienie w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 organizowanym przez Nową Trybunę Opolską.
Dzięki rodzicom, sympatykom i wszystkim oddanym głosom w Plebiscycie, nasze Przedszkole zajęło PIERWSZE miejsce w powiecie strzeleckim w kategorii "Placówki oświatowe - przedszkola". Dyplom został złożony na ręce Dyrektora pani Joanny Niepali. To jednak nie był koniec pozytywnych informacji dla placówki. Okazało się bowiem, iż pani Justyna Kraik została ogłoszona najlepszą nauczycielką przedszkola w powiecie strzeleckim, a w skali całego województwa opolskiego zajęła III miejsce.

erdecznie dziękujemy za zaangażowanie i każdy oddane głosy, bo świadczą one o zaufaniu do naszej placówki, naszych pracowników oraz do tego co i w jaki sposób robimy towarzysząc na co dzień dzieciom.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2024-03-05 11:19:28)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15377436